Navigácia

  • 15. 11. 2018


    Olympiáda sa konala pod vedením p. Ing. Tatiany Slobodníkovej - predsedkyne predmetovej komisie cudzích jazykov
    Spolupracovali: Ing. Miroslav Kadlec, Mgr. Jana Galbová, Mgr. Zuzana Kubešová, Mgr. Marcel Burkert

    Účastníci olympiády:
    Por. číslo Meno a priezvisko Trieda
    1 Juan Pablo Švolík I.B
    2 Klára Vaňková I.B
    3 Viktor Vránek I.C
    4 Oliver Mucska I.C
    5 Alex Kodýdek II.A
    6 Frederik Balla II.A
    7 Diana Nguyen Hung II.B
    8 Dárius Pinter II.B
    9 Adam Hajdena II.C
    10 Daniela Vajdová II.C
    11 Richard Heizer II.C
    12 Peter Wolf II.C
    13 Paulína Stohlová III.B
    14 Timotej Žiška III.B
    15 Sebastián Jezildžič III.B
    16 Ramon Zalmai Masodi IV.A
    17 Marek Fabo IV.B
    18 Rebeka Šulejová IV.C
     
     
     
    Výsledné umiestnenie:
     

    1. miesto: Alex Kodýdek z II.A

    2. miesto: Daniela Vajdová z II.C

    3. miesto:  Ramon Zalmai Masodi zo IV.A

    GRATULUJEME

     

    16.11.2018 17:11 | viac »
  • SILNÁ RUKA STREDOŠKOLÁKOV

    16. 11. 2018

     

     

    Okresné kolo - Západoslovenská oblasť

    Miesto konania: SOŠ Elektrotechnická, Rybničná ul., Bratislava

     

    Vedúci akcie/tréner: PaedDr. Peter CIHO

     

    súťažiaci:

    Stredná odborná škola ochrany osôb a majetku, Bratislava

     

     

    Meno

     

    Trieda

    Kategória

    Umiestnenie

    Emilija Poniger

    I.C

    kat do 60 kg

    - dievčatá

    1. miesto

    Daniel Pribiš

    IV.B

    kat do 80 kg

    - chlapci

    2. miesto

    Ladislav Valkár

    IV.B

    kat 80+ kg

    - chlapci

    1. miesto

    Daniel Kurek

    IV.B

    kat 80+ kg

    - chlapci

    2. miesto

    David Rác

    IV.B

    kat 80+ kg

    - chlapci

    4 miesto

     

    Víťaz v každej váhovej kategórii postupuje do Celoslovenského kola SILNÁ RUKA STREDOŠKOLÁKOV, ktoré sa koná piatok 23. 11. 2018 v Košiciach. (Emilija Poniger, Ladislav Valkár)

    GRATULUJEME


      

    16.11.2018 17:09 | viac »
  • SILNÁ RUKA STREDOŠKOLÁKOV

    1.11.2018 - 15. 11. 2018

     

     

    Školské kolo - Západoslovenská oblasť

    Miesto konania: SSOŠ OOM, Vranovská 4, Bratislava

     

    Organizátor súťaže: PaedDr. Peter CIHO

     

    Najlepší žiaci po triedach:

     

    Trieda

    Priezvisko a Meno

     

    Kategória

    I.A

    Fejtl Ladislav

    Chlapci

    +80 kg

    Krajčovičová Jana

    Dievčatá

    +60 kg

    I.B

    Karafiát Richard

    Chlapci

    +80 kg

    Slivoňová Aneta

    Dievčatá

    +60 kg

    I.C

    Ďurák Róbert

    Chlapci

    do 80 kg

    Poniger Emilija

    Dievčatá

    do 60 kg

    II.A

    Dobiáš Dávid

    Chlapci

    +80 kg

    Cabadajová Denisa 

    Dievčatá

    do 60 kg

    II.B

    Salinka Marek

    Chlapci

    +80 kg

    Sirotová Mária

    Dievčatá

    +60 kg

    II.C

    Bodorík Erik

    Chlapci

    +80 kg

    Zošiaková Šarlota

    Dievčatá

    +60 kg

    III.A

    Novák Peter 

    Chlapci

    +80 kg

    Marková Diana

    Dievčatá

    +60 kg

    III.B

    Jezildič Sebastián

    Chlapci

    do 80 kg

    Bartošová Nikola

    Dievčatá

    do 60 kg

    III.C

    Ďurák Rastislav

    Chlapci

    do 80 kg

    Hupková Viktória 

    Dievčatá

    +60 kg

    IV.A

    Koričár Pavol

    Chlapci

    +80 kg

    Blažeková Kristína

    Dievčatá

    +60 kg

    IV.B

    Rác David

    Chlapci

    +80 kg

    Kurek Daniel 

    Chlapci

    +80 kg

    Valkár Ladislav

    Chlapci

    +80 kg

    Pribiš Daniel

    Chlapci

    do 80 kg

    Darnadyová Mária

    Dievčatá

    do 60 kg

    IV.C

    Pohronský Daniel

    Chlapci

    do 80 kg

    Gemainerová Kristína 

    Dievčatá

    +60 kg



    Do okresného kola, ktoré sa koná v Bratislave dňa 16. 11. 2018 postupujú:

     

    Meno

     

    Trieda

    Kategória

    Emilija Poniger

    I.C

    kat do 60 kg

    - dievčatá

    Daniel Pribiš

    IV.B

    kat do 80 kg

    - chlapci

    Ladislav Valkár

    IV.B

    kat 80+ kg

    - chlapci

    Daniel Kurek

    IV.B

    kat 80+ kg

    - chlapci

    David Rác

    IV.B

    kat 80+ kg

    - chlapci


    Víťaz v každej váhovej kategórii v okresnom kole postupuje do Celoslovenského kola SILNÁ RUKA STREDOŠKOLÁKOV, ktoré sa koná piatok 23. 11. 2018 v Košiciach.

     

     

     

    16.11.2018 16:38 | viac »

Novinky

Kontakt

  • Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku
    Vranovská 4, 851 01 Bratislava
  • +421 x 63812377 klapka 15
    0918 18 94 98

Fotoalbum