• Ako si prváci viedli na Adaptačnom kurze

Tímová súhra je nevyhnutnou a značkovou črtou každého absolventa Súkromnej strednej odbornej školy ochrany osôb a majetku. Obranné zásahy, ktoré žiaci predviedli na Dňoch Petržalky a predvádzajú na exhibíciách si vyžadujú spoluprácu a dôveru na vysokej úrovni. Je preto dôležité začať s týmto návykom hneď na začiatku. Pozrite si, ako naši prváci zvládli Adaptačný kurz a čo všetko obnášal.

20.09.2017 23:07 | viac »
  • David a Simon sú bratia Michálekovci. S prvým menovaným sme sa už rozprávali a podobné otázky sme položili aj Simonovi. Ako sa 19-ročný čerstvý maturant, ktorý to na základnej flákal, dostal až na rovnaké miesto na Islande, kde trénoval jeden z najlepších zápasníkov dnešnej doby Conor McGregor?

V ďalšom interview zo série sa dozviete aj to, čo mu vadilo na MHD číslo 80 a prečo si myslí, že rozšírená výučba telesnej výchovy je niečo, čo by odporučil každému.

15.09.2017 00:21 | viac »
  • Pokračujeme v sérii rozhovorov s významnými žiakmi a profesormi Súkromnej strednej odbornej školy ochrany osôb a majetku.
    Tentokrát sme sa rozprávali s Davidom Michálekom, čerstvým maturantom.
    15.09.2017 00:14 | viac »
  • Radi by sme vám v sérií rozhovorov postupne predstavili našich šikovných učiteľov a ich žiakov. Začneme u pána Inžiniera Milana Drgoňa, ktorý má na starosti predmety Špeciálna bezpečnostná príprava a Ochrana osôb a majetku.

15.09.2017 00:10 | viac »