Navigácia

  • Hlasujme za našu školu každý deň !!!

     

    Vážení študenti, rodičia, kolegovia a priatelia našej školy.

    Naša stredná odborná škola Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku, Vranovská 4, Bratislava

    sa zúčastnila na celoslovenskej súťaži, v ktorej má šancu získať motivačnú Roadshow "Moja story, tvoja story" s osobnosťami Tomim KIDom, Strapom, Lacim Strikeom, travelhackerkou Jankou. Vďaka tejto Roadshow budete mať možnosť otvorene sa porozprávať so svojimi vzormi na témy, ktoré vás najviac zaujímajú. Preto vás vyzývam, urobte dobrú vec a hlasujte za našu školu na stránke www.dobravec.o2.sk.

    HLASOVAŤ TU sa môže každý deň:https://www.dobravec.o2.sk/roadshow-moja-story-tvoja-s…/3249Čím viac sa nás zapojí a čím viac hlasov získame, tým väčšiu šancu má naša stredná škola.

    Pomôžte našej škole získať Roadshow Moja story, tvoja story s osobnosťami Tomim KIDom, Strapom, Lacim Strikeom, travelhackerkou Jankou a hlasujte na stránke:

    HLASOVAŤ TU sa môže každý deň:https://www.dobravec.o2.sk/roadshow-moja-story-tvoja-s…/3249

    V mene našej školy vám ďakujem.

    Ing. Milan Strojný

  • Nástup školy 2.5.2018

    Poradová príprava je 2. 5. 2018 o 7.10 hod.

    Nástup školy je 2. 5. 2018 o 7.30 hod.

     

    !!! Ústroj žiakov: Povinná Školská rovnošata !!!

    (čierne dlhé nohavice/čierna sukňa, školská modrá košeľa, školská modrá kravata)

    Zakázané sú roztrhané nohavice!!!

  • Triedny aktív rodičov 24. 04. 2018 o 17.00 hod. 

    Triedny aktív rodičov sa bude konať v utorok 24. 04. 2018 o 17.00 hod. 

     

    Rozdelenie tried do miestností

     

     

    Trieda Triedny učiteľ                  Miestnosť č.

    I. A       Ing. Slobodníková Tatiana    38

    I. B       Mgr. Kolenič Branislav          32

    I. C       Mgr. Štrpka Ján                     28

    II. A      Mgr. Klimová Helena             29

    II. B      RNDr. Kmeťová  Milada        26

    II. C      Mgr. Búbelová Tatiana          35

    III. A     PaedDr. Ciho Peter               33

    III. B     Mgr. Ing. Kočišová Jarmila   09

    III. C     Ing. Drgoň Milan                    Učebňa ŠBP

    IV. A     PhDr. Fureková  Mária          10

    IV. B     PaedDr. Zacharová Mária     36

  • Výsledky o prijatí/neprijatí uchádzačov o štúdium




    Výsledky talentových skúšok 2018/2019

    ----------------------------------------------------------------------------

    Zoznamy prijatých/neprijatých  uchádzačov 

    IČ                    uchádzač

    TS 2018/001 - prijatý

    TS 2018/002- prijatý

    TS 2018/003- prijatý

    TS 2018/004- prijatý

    TS 2018/005- prijatý

    TS 2018/006- prijatý

    TS 2018/007- prijatý

    TS 2018/009- prijatý

    TS 2018/010- prijatý

    TS 2018/011- prijatý

    TS 2018/012- prijatý

    TS 2018/016- prijatý

    TS 2018/017- prijatý

    TS 2018/018- prijatý

    TS 2018/019- prijatý

    TS 2018/020- neprijatý

    TS 2018/021- prijatý

    TS 2018/022- prijatý

    TS 2018/023- prijatý

    TS 2018/024- prijatý

    TS 2018/025- prijatý

    TS 2018/026- prijatý

    TS 2018/029- prijatý

    TS 2018/030- prijatý

    TS 2018/031- prijatý

    TS 2018/033- prijatý

    TS 2018/034- prijatý

    TS 2018/035- prijatý

    TS 2018/036- prijatý

    TS 2018/039- prijatý

    TS 2018/040- prijatý

    TS 2018/041- prijatý

    TS 2018/042- prijatý

    TS 2018/043- prijatý

    TS 2018/044- prijatý

    TS 2018/045- prijatý

    TS 2018/046- prijatý

    TS 2018/047- prijatý

    TS 2018/049- prijatý

    TS 2018/050- prijatý

    TS 2018/051- prijatý

    TS 2018/052- prijatý

    TS 2018/053- prijatý

    TS 2018/054- prijatý

    TS 2018/055- prijatý

    TS 2018/057- prijatý

    TS 2018/058- prijatý

    TS 2018/059- neprijatý

    TS 2018/062- prijatý

    TS 2018/063- prijatý

    TS 2018/064- prijatý

    TS 2018/065- prijatý

    TS 2018/066- prijatý

    TS 2018/067- prijatý

    TS 2018/068- neprijatý

    TS 2018/069- prijatý

    TS 2018/070- prijatý

    TS 2018/071- prijatý

    TS 2018/073- prijatý

    TS 2018/074- prijatý

    TS 2018/076- prijatý

    TS 2018/077- prijatý

    TS 2018/078- prijatý

    TS 2018/079- prijatý

    TS 2018/080- prijatý

    TS 2018/081- prijatý

    TS 2018/082- prijatý

    TS 2018/083- prijatý

    TS 2018/084- prijatý

    TS 2018/085- prijatý

    TS 2018/086- neprijatý

    TS 2018/087- prijatý

    TS 2018/088- prijatý

    TS 2018/090- prijatý

    TS 2018/091- prijatý

    TS 2018/092- prijatý

    TS 2018/093- prijatý

    TS 2018/094- prijatý

    TS 2018/095- prijatý

    TS 2018/096- neprijatý

    TS 2018/097- prijatý

    TS 2018/098- prijatý

    TS 2018/099- prijatý

    TS 2018/100- prijatý

    TS 2018/101- prijatý

    TS 2018/103- prijatý

    TS 2018/104- prijatý

    TS 2018/105- neprijatý


    Rozhodnutia budú posielané poštou 12.4.2018.

    V prípade chýbajúceho čísla uchádzača kontaktujte sekretariát školy v čase 8.00 - 14.00 hod.

    Zápis prijatých uchádzačov sa koná 18.4.2018 a 19.4.2018 od 9.00 hod. do 14.00 hod. na sekretariáte školy.

    Pre iný termín zápisu kontaktujte sekretariat školy.


    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Riaditeľ školy určuje termíny talentových prijímacích skúšok na školu takto:

    1. riadny termín   26. 3. 2018

    2. riadny termín   27. 3. 2018

    náhradný termín   10. 04. 2018


    Podrobné kritéria na talentové prijímacie konanie najdete TU .


    Organizačné pokyny pre uchádzačov na prijímacie

    talentové skúšky pre šk. rok 2018/2019


    1. Na prijímacie talentové skúšky (ďalej len „skúšky“) sa uchádzač dostaví o 8:00 h spolu so svojím zákonným zástupcom. V krajnom prípade môže rodič poveriť inú dospelú osobu (o čom je potrebné vopred informovať školu emailom alebo telefonicky 0918 18 94 98, 02/638 123 77 kl. 15).


    1. Zákonní zástupcovia sa zúčastnia registrácie a úvodných pokynov, vyplnia zdravotný dotazník s čestným prehlásením a následne opustia priestor školy až do ukončenia prijímacích skúšok.


    1. Registrácia uchádzačov trvá od 8:00 do 8:45 h. Úvodná inštruktáž trvá od 8:45 do 9:00 h. Pri registrácii dostane uchádzač identifikačné číslo, ktoré nosí počas skúšky stále pri sebe. Následne začínajú samotné skúšky. Obsah skúšky nájdete na webe školy:

     http://ssosoom.edupage.org/text/?text=text/text9&subpage=0


    1. Skúšky prebiehajú v priestoroch školy - Vranovská 4, Bratislava. Spojenie MHD (autobus 80, alebo 88 – zástavka „Záporožská“), mapa a súradnice GPS (48°07'29.1"N 17°05'30.9"E) sú na http://ssosoom.edupage.org/contact/?


    1. Predpokladaný koniec skúšok je o 14:00 h.. Tento čas je orientačný.


    1. Uchádzači si na skúšky prinesú: športové oblečenie, halovú športovú obuv, hygienické potreby (uterák, šľapky), dve modré perá, desiatu, občerstvenie a nealkoholický nápoj, svoj preukaz totožnosti – občiansky preukaz.


    1. Počas celého trvania prijímacích skúšok nesmú uchádzači opustiť budovu školy a sú povinní riadiť sa pokynmi skúšajúcich.


    1. Prijímacie skúšky pre uchádzača oficiálne končia odovzdaním identifikačného čísla, ktoré dostal pri registrácii.
  • Veľkonočné prázdniny

    Veľkonočné prázdniny 29.3.2018 - 3.4.2018.

     

     

    Privítajme sviatky jari, nech sa všetkým dobre darí.

     

    Krásne veľkonočné sviatky v mene vedenia školy

    všetkým zamestnancom, žiakom, rodičom a priateľom školy

    želá

     

    Ing. Milan Strojný

    zástupca riaditeľa školy.

  • Zmena rozvrhu hodín od pondelka 19.3.2018

    Oznamujem všetkým, že od pondelka 19.3.2018 je platný nový rozvrh hodín zverejnený na stránke školy.

    Je potrebné sa riadiť týmto rozvrhom.

    https://ssosoom.edupage.org/timetable/?

     

    S pozdravom

     

    Ing. Milan Strojný

    zástupca riaditeľa školy

  • EČ a PFIČ MS 2018

    V pondelok 12.3.2018

    bude pre žiakov 4. ročníka upravený rozvrh kôli príprave na EČ a PFIČ

     

              1 hodina   2 hodina   3 hodina   4 hodina

    IV.A       SJL           SJL            ANJ          ANJ

                  KJ              KJ           KA/ZM      KA/ZM

                  33              33            09/36        09/36

    IV.B      ANJ           ANJ            SJL          SJL

               KA/ZM       KA/ZM           KJ            KJ

                09/36         09/36            33            33

    ......................................................................................................................................................

     

    Časový harmonogram externej časti a písomnej formy internej časti EČ a PFIČ:

    13. marec 2018 - slovenský jazyk a literatúra

    14. marec 2018 - anglický jazyk (B1 a B2)

     

    Nástup predsedov ŠMK a PPMK:

    13.3.2018  do 8.30 hod. 

    14.3.2018  do 8.30 hod.

    Nástup maturantov:

    13.3.2018 najneskôr do 8.30 hod., slávnostné oblečenie

    14.3.2018 najneskôr do 8.30 hod., slávnostné oblečenie

    Maturanti si svoje veci odložia v triede č.35

    Rozdelenie maturantov do skupín:

    13.3.2018 SJL skupina č.1 trieda č. 32

    13.3.2018 SJL skupina č.2 trieda č. 33

    14.3.2018 ANJ skupina č.3 trieda č. 32

    14.3.2018 ANJ skupina č.4 trieda č. 33


     

    Externá časť maturity 

    Jednotné, štátom zadané testy, ktoré píšu všetci maturanti v rovnaký čas. V prípade cudzích jazykov zodpovedajú obsahom a úrovňou náročnosti úrovni B2 alebo úrovni B1 Spoločného európskeho referenčného rámca Rady Európy.

    Slovenský jazyk a literatúra - 100 minútový test (40 úloh s výberom odpovede, 24 úloh s krátkou odpoveďou).Anglický jazyk - 120 minútový test (úroveň B2; 46 úloh s výberom odpovede, 34 úloh s krátkou odpoveďou) alebo 100 minútový test (úroveň B1; 36 úloh s výberom odpovede, 24 úloh s krátkou odpoveďou). Skúška má tri časti - čítanie s porozumením, gramatika a lexika a počúvanie s porozumením.

    Písomná forma internej časti 

    Má podobu slohovej práce, ktorú žiaci píšu na vybranú tému (v prípade vyučovacích jazykov) alebo na vopred určenú tému (v prípade cudzích jazykov). Témy sú zadávané centrálne.

    ·         Slovenský jazyk a literatúra - 150 minút (jedna téma zo štyroch ponúkaných)

    ·         Anglický jazyk, - 60 minútový test (jedna úloha s dlhou odpoveďou)

  • Zmena termínu KOŽAZ

    Z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov a pedagogógov prekladámene termin KOŽAZ pre žiakov 3. ročníka na 12.2.2018 - 16.2.2018.

  • Šťastný Nový rok 2018

    Vianočné prázdniny sú od 23.12.2017 do 5.1.2018

     

     

  • Vianočný futbalový turnaj žiakov školy

    Do galérie Vianočný futbalový turnaj 21.12.2017 boli pridané fotografie.

     

    Vianočný futbalový turnaj žiakov školy sa koná 21.12.2017 od 9.00 hod. v telocvični školy.

    Srdečne Vás pozývame.

    Organizátor: Žiacka školská rada pri SSOŠOOM Bratislava.

  • Combat Games 14.12.2017

    Do galérie Combat Games 14.12.2017 boli pridané fotografie.

  • "Combat Games" - 14.12.2017 súťaž pre žiakov ZŠ

    Do galérie Combat Games 14.12.2017 boli pridané fotografie.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    POZOR zmena termínu !!!

    Z organizačných dôvodov sa súťaž presúva na 14.12.2017

     

    POZVÁNKA

    Netradičná súťaž pre žiakov 8. – 9. ročníkov ZŠ

    „Turnaj bojovníkov „Combat Games“

     

    Dovoľujeme si pozvať žiakov 8. a 9. ročníka na netradičnú súťaž pre žiakov ZŠ. 

    PROPOZÍCIE SÚŤAŽE:

    Turnaj tímov: 3 – členné družstvá, môžu byť aj zmiešané (dvaja chlapci a jedno dievča).

    Dátum konania súťaže: 14.12.2017

    Čas: 09,00 – 12,00 hod.

    Miesto konania: SSOŠ OOM, Vranovská 4, 851 01 Bratislava - Petržalka

     

    Disciplíny:

    1. Netradičná prekážková dráha (PD)

    2. Sila kopu

    3. Mierená streľba /laserová pištoľ a puška

    4. Netradičná zručnosť (cvičné zbrane)

     

     

    Organizácia – popis disciplín

    1. Netradičná PD – v telocvični okruh 8 – 10 prekážok a nástrah – celkový čas družstva

    2. Sila kopu – vrece s elektronickým meračom – celková sila kopu /kg/ družstva

    3. Streľba - terč cca 6 – 8 krokov /laserová pištoľ a puška, celkový počet bodov družstva

    4. Netradičná zručnosť- po ukážke rozobrať cvičný samopal vz.58 (celé družstvo – čas)

     

    Celkový súčet bodov zo všetkých disciplín určí poradie tímov.

     

    Pozývame Vás zažiť deň plný zážitkov a získať zaujímavé ceny.

    Víťazné družstvo získa pohár a najlepší jednotlivec dostane TABLET.

     

    Tešíme sa na Vašu účasť a budeme radi ak sa rozhodnete si zasúťažiť.

     

    Bližšie informácie o súťaži môžete získať aj na taj.skolyoom@gmail.com, zast.skolyoom@gmail.com alebo na 0918189498.

    Vážený/á p. riaditeľ/ka, dovoľujeme si pozvať Vašich žiakov 8. a 9. ročníka na netradičnú súťaž pre žiakov ZŠ. V prípade, že Vás naša pozvánka na súťaž oslovila a prejavili by ste záujem sa do nej prihlásiť, prosíme Vás o vyplnenie priloženej návratky do 28. 11. 2017.

  • Mikuláš v škole 6.12.2017

    Mikuláš v našej škole

    V stredu 6.12.2017 sme si trochu osladili vyučovanie. Dvaja anjeli ako poslovia Mikuláša rozdávali sladkosti. Navštívili každú triedu, telocvičňu a boli dokonca aj v Dojo! Anjeli mali plné ruky práce. Okrem rozdávania sladkostí, museli upratovať čertove čertoviny – rozhádzané učebnice, zošity a perá. Čert si poznačil aj niektorých našich žiakov, ale vďaka anjelom, sme o nich neprišli.

    Tešíme sa na stretnutie zase o rok...

  • Triedny aktív rodičov 22.11.2017 o 17.00 hod

     

    Triedny aktív rodičov sa bude konať v stredu 22.11.2017 o 17.00 hod. 

     

    Rozdelenie tried do miestností

     

     

    Trieda Triedny učiteľ                  Miestnosť č.

    I. A       Ing. Slobodníková Tatiana    38

    I. B       PaedDr. Štrba Ladislav          32

    I. C       Mgr. Štrpka Ján                     28

    II. A      Mgr. Klimová Helena             29

    II. B      RNDr. Kmeťová  Milada        26

    II. C      Mgr. Búbelová Tatiana          35

    III. A     PaedDr. Ciho Peter               33

    III. B     Mgr. Zagorov Martin              09

    III. C     Ing. Drgoň Milan                    Učebňa ŠBP

    IV. A     PhDr. Fureková  Mária          10

    IV. B     PaedDr. Zacharová Mária     36

     

  • 16.11.2017 DOD

    Do galérie DOD 16.11.2017 boli pridané fotografie.

    Do galérie DOD 12.10.2017 boli pridané fotografie.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pozvánka

    Deň otvorených dverí

     

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí Súkromnej strednej odbornej školy ochrany osôb a majetku

     

    dňa 16. NOVEMBRA 2017

    v termíne od 9.00 h. do 13.00 h.

    v sídle školy - Vranovská 4, 851 01  Bratislava

     

    Sprievodné akcie:

    ukážky bojových umení

    profesijná sebaobrana

    prezentácia školy

    možnosť zastrieľať si na laserovej strelnici

    ukážky pomôcok odborných predmetov

    miesto činu

     

    Školu je možné navštíviť v akomkoľvek termíne aj mimo dní otvorených dverí po predchádzajúcej dohode so zástupcom riaditeľa školy.

     

    Srdečne Vás privítame.

     

  • Bánovce nad Bebravou 2017

    Do galérie Bánovce nad Bebravou 2017 boli pridané fotografie.

    Dňa 9.11.2017 sa zúčastnili v Bánovciach nad Bebravou prezentácie našej školy pod vedení p. Ing. Milana Drgoňa žiaci Veronika Černáková, Diana Nguyen Hung, Lukáš Cipko, Patrik Karlovský, Erik Kmeť, Enriko Krajčovič, a Dmytro Hoshchuk. Žiaci prezentovali školu a mali aj špeciálne vystúpenie s ukážkami profesijnej sebaobrany. Ďakujeme všetkým za vzornú reprezentáciu.

  • Triedny aktív rodičov 28.9.2017 o 17.00 hod.

    Triedny aktív rodičov sa bude konať vo štvrtok 28.9.2017 o 17.00 hod. v jedálni školy.

    Úvodné spoločné stretnutie rodičov sa uskutoční v jedálni školy

    a potom bude pokračovať triedny aktív podľa nasledovného rozpisu s triednymi učiteľmi:

    Rozdelenie tried do miestností

    Trieda

    Triedny učiteľ

    Miestnosť č.

    I. A

    Ing. Slobodníková Tatiana

    38

    I. B

    PaedDr. Štrba Ladislav

    32

    I. C

    Mgr. Štrpka Ján

    28

    II. A

    Mgr. Klimová Helena

    29

    II. B

    RNDr. Kmeťová  Milada

    26

    II. C

    Mgr. Búbelová Tatiana

    35

    III. A

    PaedDr. Ciho Peter

    33

    III. B

    Mgr. Zagorov Martin

    09

    III. C

    Ing. Drgoň Milan

    Učebňa ŠBP

    IV.A

    PhDr. Fureková  Mária

    10

    IV.B

    PaedDr. Zacharová Mária

    36

     

     

     

     

     

     

     


     

  • Biela pastelka 2017

    Aj tento školský rok sa naši žiaci stanú dobrovoľníkmi verejnej zbierky "BIELA PASTELKA"

    Biela pastelka  2017 - Obrázok 1

  • NEBUĎ OTROK DROG 4 - Súťaž pre žiakov

strana:

Novinky

Kontakt

  • Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku
    Vranovská 4, 851 01 Bratislava
  • +421 x 63812377 klapka 15
    0918 18 94 98

Fotoalbum